Розвиток системи освіти вимагає від педагогічної науки й практики вивчення і впровадження нових методів навчання і виховання дітей. Особливістю сучасної освіти є співіснування двох стратегій організації навчання — традиційної та інноваційної. Тому варто кожному вчителеві подумати над зміною форми проведення уроків. Особливо це стосується уроків іноземної мови, де більша частина уроку йде на формування в учнів умінь і навичок, застосування набутих теоретичних знань, вміння спілкуватися з носіями мови.
В Булахівській ЗШ з 2013-2014 навчального року було введено дві іноземні мови: англійську і німецьку. Учні з задоволенням вивчають мови, бо розуміють перспективи і можливості людини, яка може спілкуватися з людьми у всьому світі. Але для успішного оволодіння мовами потрібне сучасне спеціалізоване обладнання «Лінгафонний кабінет». Це:трансляція монітора викладача, аудіо-, відео-уроків; цифровий магнітофон; контроль вимови, робота в групах; тестування; моніторинг робочих місць і керування ними; створення авторських уроків; запис занять; дистанційне навчання.
Ідею створення «Лінгафонного кабінету» підтримав депутат Верховної ради України Артур Володимирович Мартовицький, який до Дня вчителя подарував нам програмне забезпечення «Лінгафонний кабінет».
Батькам теж не байдуже майбутнє їх дітей, тому вони разом із нашими меценатами: депутатами Районної ради Кондрачуком Сергієм Вікторовичем та Тімченком Сергієм Володимировичем, директором Агрофірми «Ісіда» Штондою Олегом Володимировичем, полковником служби ЦЗ Миславським Олександром Вікторовичем, приватним підприємцем Довгим Вадимом Миколайовичем також сприяли створенню єдиного в Павлоградському районі лінгафонного кабінету.
Тепер за допомогою програмного забезпечення «Лінгафонний кабінет» :
- наші діти мають рівний доступ до якісної освіти,
- покращиться рівень навчання іноземних мов,
- учні зможуть поїхати за кордон на відпочинок чи навчання,
- завдяки використанню сучасного обладнання зросте інтерес учнів до вивчення мов, дасть можливість спілкування на іноземній мові в мережі Інтернет,
- вчителі району будуть удосконалювати свій фаховий рівень і привозити своїх вихованців для заняття в лінгафонному класі та спілкування з однолітками на іноземній мові.
Шановні добродії! Ми, від щирого серця, дякуємо всім Вам за підтримку, розуміння та готовність завжди прийти на допомогу!
З повагою і вдячністю вчителі
іноземної мови Масловська Н. А.
Климук Л. В.
|