12 лютого у Карабинівській ЗШ відбувся семінар-практикум вчителів історії. Тема семінару: «Роль контрольно-оціночного компоненту в організації навчального процесу з формування ключових та предметних компетенцій»
В методичному посібнику розкриті основні положення формування критичного мислення школярів у процесі навчання (на прикладі навчального предмета « історія»).
В основі знаходиться думка про те, що критичне мислення є мисленням усвідомленим, самостійним, рефлексивним, цілеспрямованим, обґрунтованим, контрольованим, самоорганізованим.
Укладач: кандидат педагогічних наук, доцент, методист Павлоградського районного методичного кабінету, вчитель-методист Новікова Л.М.
В історії кожного народу є свої «триста спартанців» – герої духу, що за найтрагічніших обставин не зійшли зі шляху боротьби за свою Батьківщину. Саме такими були учасники бою під Крутами
Розробка уроку, присвяченого одному з найдовших і найважчих міжнародних конфліктів - конфлікту держави Ізраїль з арабським світом. Спроби пошуку причин невирішеності конфлікту та прогнозування його розвитку.
Автор: Чернецька Інна Вільямівна , вчитель історії Тернопільської ЗОШ № 11
В навчально-методичному посібнику йдеться про використання сучасних методик викладання історії в школі. Виходячи з власного досвіду, автор висвітлює підходи, спрямовані на навчання, виховання школярів, формування компетенцій засобами історії. Цікавим є погляд на особистість сучасного педагога.
Для вчителів суспільнознавчих дисциплін.
Укладач: кандидат педагогічних наук, доцент, методист Павлоградського районного методичного кабінету, вчитель-методист Новікова Л.М